Forum AFI rox!!! Strona G³ówna  
 FAQ  •  Szukaj  •  U¿ytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci  •  Zaloguj
 Czy któraÅ› z paÅ„ miala też takie problemy.? Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomo¶æ
Juukla




Do³±czy³: 24 Sty 2014
Posty: 641 Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Finland

PostWys³any: Nie 18:09, 23 Mar 2014 Powrót do góry

No, i własnie to jest poród w prywatnej klinice, skąd wychodzisz jak kobieta a nie jak duch ciemności po opuszczeniu państwowego szpitala. [link widoczny dla zalogowanych] za to do przypadków hormonalnych i USG bezwzględnie dr Jarosz Boze ludzie czego wy sie boicie jak przeczytalem niektore z tekstow to mi sie smiac chcialo po poerwsze polskie pajaki sa bardzo male po drugie w starciu z czlowiekiem boja sie bardziej niz czlowiek jaki to problem jest wyciagnac pajaka z umywalki nawet gdyby go wsadzic do jakiegos pojemnika zamknac i wyniesc na dwor najlepiej sie usmialem z tego kiedy pajak urosl bo ktos go pianka z gasnicy spryskal goze zkad wy bierzecie te teksty??
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
AVON, NIVEA, TIMOTEI.
Pacjenci często biorą kilka leków naraz, nie wiedząc, że w ich skład wchodzi ta sama substancja.
[link widoczny dla zalogowanych]

ale by bylo super znalezc jakiegos lekarza polskiego...Dziekuje dziewczyny za pomoc bo opieka medyczna tutaj jestem zalamana [link widoczny dla zalogowanych] Ale to fakt!!!

Jedno jest pewne: Ćwiczę codziennie ok godziny od października z krótkimi przerwami czyli przeziębienie itp, ze skórą nie mam większych problemów bo robiłam serje masażu ujędrniającego i wmasowuje w siebie mnóstwo kremów antycellulitowych i ujędrniających.Wiele osób nie wieży że to głównie zasługa ćwiczeń Jestem dobrym przykładem że można! mam maly problem. ale glodu nie czulam Czy ktoś słyszał, żeby zagrała poważną rolę?? [link widoczny dla zalogowanych]
DO ISASU (z klasa): Najważniejsze, że wiem, ze to zawód dla mnie. ja cwicze od roku na orbitreku.... Na dodatek moja twarz nie jest za ciekawa i to wszystko spowodowało, że jestem sama. jestem bardzo blada, cera umarlaka po prostu duzo bardziej efektowne jest stopniowe powiekszanie czasu treningowego i zwiekszanie dni treningowych... szczególnie z jednym mam dobre kontakty, własiciwie mozna powiedzieciec ze nawet za dobre.
dziewczyny jutro napisze jak mi poszlo!
[link widoczny dla zalogowanych]
3.obiecana niespodzianka - domyslam sie,ze zerwanie ubrania z Anki - mialo byc tym punktem kulminacyjnym...to chyba nie najlepszy pomysl...zrobienie baby to zaden specjalny wyczyn!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)